Serwis jest tworzony przez osoby o różnych doświadczeniach w dziedzinie gorsetów. Nasi autorzy mają minimum 3 lata doświadczenia w różnych aspektach tematu gorsetów i gorseciarstwa oraz gorsety są ich pasją, którą chcą się podzielić i zarazić nowicjuszy. Artykuły piszemy obiektywnie ( czego też wymagamy od naszych aktywnych czytelników w komentarzach) i staramy się przedstawić jak najszerzej i najprościej najważniejsze zagadnienia na podstawie nie tylko własnych doświadczeń , ale również opierając się o informacje z rzetelnych źródeł zarówno w internecie jak i w książkach czy od osób, które zajmują się gorseciarstwem i gorsetami zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Na serwisie znajdziecie tematy zarówno dla początkujących i jak dla zaawansowanych fanów gorsetów. Serwis ma na celu obalenie wszelkich gorsetowych stereotypów jak i edukację w temacie gorsetów i gorseciarstwa, tak aby każdy z naszych czytelników był w pełni zadowolony ze swoich dokonanych zakupów w sklepach gorsetowych i u gorseciarek.


ABSENTIA

absentia_blonde_model_w_gorsecie

Doświadczenie: 6lat
Rozmiar: 16″/18″

Entuzjastka i kolekcjonerka gorsetów. Miłośniczka szycia, projektantka alternatywnych ubrań i dodatków. Właścicielka pracowni Veil, specjalizującej się w tworzeniu unikatowych nakryć głowy. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również wiele odmian sztuki: fotografia, muzyka, malarstwo.

W gorsetach zakochała się 6 lat temu – od tamtej pory zgromadziła blisko 50 egzemplarzy gorsetów takich marek jak: Retrofolie, Vollers, What Katie Did, Corsetry & Romance, Lady Ardzesz, Papercats, Mystic City Corsets, Rebel Madness, Restyle oraz Absynt. Aktualnie samodzielnie zgłębia tajniki gorseciarstwa i pracuje nad własnymi gorsetowymi projektami.

blog: http://absentia-veil.blogspot.com/

 


ATRIS

atris_gorsety_infoDoświadczenie: 10 lat
Rozmiar: 26″/28″

Pasjonatka gorsetowa, grafik, informatyk, fotograf. Tematyka gorsetów towarzyszy jej odkąd pamięta. Obecnie na stanie posiada około 30 gorsetów rożnych marek. Między innymi: Burleska, Rebel Madness, PaperCats, Desdemona, oraz gorsety szyte na miarę u polskich gorseciarek. Współorganizator Ogólnopolskich targów Mody Alternatywnej – Dark Market

Wyznaje zasadę zdrowego rozsądku i sprawdzania wszystkiego od podstaw. Specjalizuje się przede wszystkim w gorsetach sieciowych, oraz w prawach konsumenta i prawach autorskich.
Obecnie wolne chwile spędza przy maszynie ucząc się kolejnych technik szycia oraz poszerzając swoje doświadczenie w krawiectwie i projektowaniu.

blog: w budowie


DEATHLESS

deathless_gorseciarka

Doświadczenie: 9 lat
Rozmiar: 22″/24″

Gorseciarka i miłośniczka odzieży alternatywnej. Pasjonuje ją komiks, fotografia, kinematografia, militaria oraz motoryzacja i turystyka motocyklowa. Jest jedną z organizatorek toruńskiego pokazu mody alternatywnej Alternative Fashion Show.

Gorsetami zainteresowała się 9 lat temu, a od 5 lat tworzy własne gorsetowe projekty pod szyldem Deathless Corsets. Przez jej szafę przewinęło się ponad 100 egzemplarzy gorsetów takich marek jak: Angels Carrying Savage Weapons, PaperCats, Court Royal, Mystic City Corsets, Transformations, LaVey Corsets, Burleska, Corset-uk, Corset Boulevard czy Revanche de la femme.

blog: http://deathlesscorsets.blogspot.com 


 KAMILA

Kamila_gorsety_info

Doświadczenie: 3 lata
Rozmiar: 20″/22″

Miłośniczka gorsetów i estetyki lat 50′. Fanka futbolu i języka hiszpańskiego. Swoją przygodę z gorsetami rozpoczęła 3 lata temu. Opisuje je na swoim blogu, z czego najchętniej podejmuje się recenzowania konkretnych modeli z polskich sklepów internetowych.

Jej ulubionymi gorsetami są jednak te szyte według własnego pomysłu u polskich gorseciarek – uwielbia proces tworzenia na bazie ciekawych tkanin i oryginalnych aplikacji.
Kładzie duży nacisk na ciągłą gorsetową edukację – stara się ciągle podnosić poziom pisanych przez siebie artykułów.

blog: www.my-black-lace.blogspot.com


 

Uwaga !!! Autorek serwisu jest kilka, ponieważ każda autorka pisze artykuły samodzielnie i na podstawie własnych zebranych informacji i doświadczeń te same zagadnienia mogą być opisane w inny sposób, przedstawione z innej perspektywy jak również mogą wystąpić różnice w zawartych treściach. Każda autorka samodzielnie odpowiada za swoje treści i nie należy postrzegać serwisu jako jednostronnej wizji gorsetów i gorseciarstwa czy wiedzy i autorstwa jednej strony/osoby.

O NAS

Updated on 2015-08-28T10:32:35+00:00, by admin.